Kilka słów o mieszkaniach w Krakowie

Kraków ze względu na swoją specyfikę przyciąga do siebie tłumy ludzi. Tysiące turystów, studentów i pracowników. Mieszkają tutaj również rodowici Krakowianie. Ze względu na tak dużą liczbę mieszkańców, stale rośnie również zapotrzebowanie na nowe mieszkania. W końcu mieszkać gdzieś musimy i najlepiej, żeby nasz dom znajdował się w idealnej lokalizacji.
Tym wymaganiom sprostał Tętnowski Development planując nową inwestycję na rogu ulicy Prądnickiej i Lekarskiej. Jest to inwestycja doskonała zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie jak i tych, którzy planują kupić lokal a później go wynająć.
Zachwyca przede wszystkim lokalizacja, dzięki której możemy szybko dojechać do centrum miasta. Pobliski przystanek autobusowy, nieco bardziej oddalony przystanek tramwajowy na ulicy Bratysławskiej czy w końcu pętla autobusowa i tramwajowa — dają wiele możliwości komunikacyjnych. Ale Ci, którzy nie przepadają za zatłoczoną komunikacją miejską, również znajdą coś dla siebie, ponieważ obok przystanku tramwajowego można wypożyczyć rower, którym dojedziemy gdzie chcemy a przy okazji ruszymy swoim ciałem.
Interesująca lokalizacja, dobre możliwości komunikacyjne a dodatkowo spora ilość punktów usługowych i handlowych, to tylko najważniejsze elementy sprawiające, że Prądnicka 65 to miejsce, w którym z pewnością chcielibyśmy zamieszkać.
Przekonuje również nowoczesny i elegancki wygląd zewnętrzny budynków. Co prawda inwestycja jeszcze nie jest skończona, ale prace z każdym dniem posuwają się do przodu. A efekt końcowy ma być kapitalny. Kto jeszcze nie widział wizualizacji, koniecznie musi to zobaczyć. Prosta bryła kompleksu budynków, połączona ze stylową cegłą — to piękno i prostota sama w sobie. Do tego wygodny i funkcjonalny garaż podziemny, teren zielony wewnątrz inwestycji i mniejsze lokale usługowe znajdujące się w bryle budynku — wszystko to sprawia, że warto przemyśleć zakup mieszkania w tym miejscu.
A wybór lokali jest naprawdę spory. Zaczynając od mniejszych i bardziej kameralnych mieszkań, aż po większe lokale. Tutaj każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom i możliwościom finansowym.
Niewątpliwie, mieszkania przy Prądnickiej w Krakowie to jedna z najlepszych inwestycji w mieście. Trzeba się więc spieszyć, ponieważ liczba sprzedanych i zarezerwowanych lokali z dnia na dzień rośnie a przez to zmniejsza się wybór dostępnych mieszkań.