Franczyza Omega Kancelarie Prawne

Franczyza Omega Kancelarie Prawne

Postprzez Penconek » 25 sty 2017, o 12:24

Organizujemy ogólnopolską sieć przyjaznych cenowo kancelarii prawnych, w związku z tym poszukujemy na terenie całej Polski osób gotowych do poprowadzenia Oddziałów Naszej Kancelarii na zasadzie Autoryzowanego Przedstawicielstwa Regionalnego.

W ramach współpracy przekazujemy wypracowany model zarządzania wraz z wypracowanym sposobem pozyskiwania klientów, uzyskując możliwość stworzenia cieszącego się dużym zaufaniem społecznym dochodowego przedsiębiorstwa.

Zapewniamy wyłączność działania na wybranym terenie, w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. W palecie usług mamy najbardziej dochodowe usługi prawne. Gwarantujemy ponadprzeciętne zyski.

Od kandydatów nie wymagamy wykształcenia prawniczego, konieczne jest natomiast prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub spółki prawa handlowego. Mile widziane jest również doświadczenie w zarządzaniu firmą, zasobami ludzkimi lub rekrutacji pracowników.
Oferujemy kompleksowe szkolenie, oraz profesjonalną pomoc i wsparcie przez okres uruchamiania oddziału.
DOŁĄCZ DO GRONA WYSPECJALIZOWANYCH KANCELARII PRAWNYCH.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz L.M. z zaznaczeniem miejscowości, w której rozważają Państwo prowadzenie Oddziału Naszej Kancelarii na adres: franczyza@omega-kancelaria.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
forum franczyza pomysły na biznes sprzedam firme franchising systemy franczyzowe
Penconek
 
Posty: 11
Dołączył(a): 22 sty 2017, o 21:38

Powrót do Usługi Dla Klientów Indywidualnych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron