geodeta zarobki

geodeta zarobki

Postprzez Lawenda » 24 sty 2017, o 11:09

Nie ma to jak dobry zawód, wykształciłam się na geodetkę i zarabiam 10000-15000 zł miesięcznie. A nie jakieś biznesy i liczenie na farta. Trzeba wynająć lokal itd, a tutaj robisz uprawnienia i zbijasz kasę.
forum franczyza pomysły na biznes sprzedam firme franchising systemy franczyzowe
Lawenda

Re: geodeta zarobki

Postprzez Lotr1 » 24 sty 2017, o 11:10

no wcale się nie dziwię, u mnie kiedyś pokręcił się godzinę po działce i zgarnął 500zł sami nie wiedzą ile brać
forum franczyza pomysły na biznes sprzedam firme franchising systemy franczyzowe
Lotr1

Postprzez Damian » 31 sty 2017, o 08:55

Lawenda, to nie jest tak jak piszesz, że wystarczy zrobić uprawnienia i już zbijasz kasę. Aby zostać geodetą należy ukończyć studia wyższe na kierunku Geodezja i Kartografia. Następnie żeby dostać uprawnienia należy przed Komisją Kwalifikacyjną ds. Uprawnień Zawodowych w Dziedzinie Geodezji i Kartografii zdać egzamin.
Damian

Postprzez Aneta » 15 kwi 2017, o 23:32

jak to jest z tymi gedetami, chciałam wybudować ogrodzenie i jeden stwierdził że wytyczenie gdzie ma stanąć płot potrwa 3 miesiące i będzie kosztowało 1500zł drugi stwierdził , że zrobi to za 3 stówki i był na drugi dzień. Coś gadał że to bez dokumentów i go tam nie było jakby co , ale nie wiem o co chodzi. W każdym razie pokrecił się 20 minut z jakimś talerzem na kiju i zgarnął 300zł :!: :!: :!: :!: Lepiej niż lekarz lub notariusz, tyle że przyjechał w gumowcach , kurtce z prl'u i starym wrakiem ściągnietym chyba ze złomu, więc nie wiem o co chodzi z tymi geodetami
Aneta

Postprzez Xman » 13 paź 2017, o 09:37

może w Polsce się geodetom nie przelewa, ale w internecie czytałem, że mediana zarobków geodetów na świecie to np:
- Australia 100tyś dolarów rocznie
- Anglia 30tyś funtów rocznie
- Stany Zjednoczone 70 dolarów rocznie

także kto broni uczyć się języków, inwestycja w język to tak samo inwestycja, jak inwestycja w wykształcenie i wyjechać. Sam studiuję geodezję i nam profesorofie mówią, że geodeta zarabia ogromne kokosy na platformach wiertniczych, albo na przykład może zostać nawigatorem na statku :D Więc nie wiem, o co chodzi, jak ktoś pisze, że jest geodetą i zarabia tylko 2 tyś zł, to chyba z nim jest coś nie tak....
Xman

Powrót do Inne...