Franczyza opinie Żabka sklep

Franczyza opinie Żabka sklep

Postprzez grey » 24 sty 2017, o 09:54

Witam

noszę się z zamiarem uruchomienia sklepu spożywczego. Jest to miasto około 50 tysięcy mieszkańców. Mam lokal 30 metrów kwadratowych. Jestem w rozterce czy zakładać sklep na własną rękę czy pod szyldem marki żabka. Kwota inwestycji nie mała około 100 tyś złotych, na które musiałam długo pracować. Proszę o opinie na temat sieci żabka lub ewentualnie o opinie o systemach franczyzowych o podobnym profilu.
forum franczyza pomysły na biznes sprzedam firme franchising systemy franczyzowe
grey

Re: Franczyza opinie Żabka sklep

Postprzez Warszawiak » 25 sty 2017, o 11:56

Wiadomo, że negatywne opinie pojawią się nawet jeżeli coś jest perfekcyjne, bo tacy są ludzie, ale gdy tych negatywów jest przytłaczająca większość to znak że coś jest faktycznie nie tak. Zastanawia mnie w takim razie jakim cudem taki model jeszcze funkcjonuje, skoro istnieją lepsze?
forum franczyza pomysły na biznes sprzedam firme franchising systemy franczyzowe
Warszawiak

Re: Franczyza opinie Żabka sklep

Postprzez Słowianka » 25 sty 2017, o 12:08

Jak zwykle wszedzie pełno o tej żabce
Słowianka

Powrót do Systemy Franczyzowe - Opinie